Finanse i księgowość

Dla kogo?

W trakcie kursu języka angielskiego w finansach i księgowości, pracownicy działów finansów i księgowości rozwijają następujące umiejętności:

  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim w mowie i piśmie z klientami, partnerami handlowymi, pracownikami firm podległych i dominujących lub innych organizacji biznesowych;
  • umiejętność rozumienia i tworzenia wypowiedzi w konkretnych sytuacjach zawodowych typowych dla branży księgowo-finansowej;
  • znajomość specjalistycznych terminów występujących w finansach i księgowości;
  • wiedzę z zakresu różnic w podejściu do problemów finansowo-księgowych w innych krajach, co ułatwia rozumienie informacji zawartych w dokumentach finansowych dotyczących organizacji zagranicznych.

"Twórz prognozy finansowe opierając się na wielu źródłach. Nie musisz czekać, aż cenne dla Twojej firmy źródła danych zostaną opublikowane w języku polskim i nie musisz zlecać kosztownych tłumaczeń, aby móc je przeczytać. Naucz się języka i czytaj w oryginale interesujące Cię materiały"

Kto może uczestniczyć w kursach?

W kursach języka angielskiego w finansach i księgowości mogą uczestniczyć osoby, które znają język angielski na poziomie minimum A2, tj. niższym średnio zaawansowanym.

"Zadbaj o to, aby informacje finansowe przepływające pomiędzy firmami w grupie nie napotykały barier. Właściwa komunikacja pozwala szybko rozwiązywać problemy, oszczędza czas i tym samym eliminuje niepotrzebne koszty"

Jakie poziomy kursów oferujemy?

  • Pre-Intermediate (A2) - poziom niższy średnio zaawansowany, kurs poświęcony księgowości;
  • Intermediate (B1-B2) - poziom średnio zaawansowany, kursy poświęcone branży finansowej.

Kiedy odbywają się zajęcia?

  • Terminy i czas zajęć są ustalane z klientem.

Ile kosztują zajęcia?

Ilość kursantówJednostkaCena
1 osoba - kurs ogólny 60 min. 40 PLN 
1 osoba - kurs specjalistyczny 60 min. 50 PLN 
Liczba elementów: 2, ze strony: Cennik kursów, posortowane według: Ilość kursantów. Zobacz więcej »

Kontakt

"Zdolność człowieka do nauki nie obniża się wraz z wiekiem. Poza dysfunkcjami, które mają podłoże naturalne i są uzależnione od wieku, takie jak pogorszenie się słuchu i wzroku, wiek nie wpływa na możliwości akwizycji drugiego języka."

Wnioski z raportu Amerykańskiego Departamentu Edukacji