Język angielski Branża turystyczna

Jaki jest cel kursu?

W trakcie kursu języka angielskiego dla branży turystycznej, pracownicy biur podróży, punktów noclegowych i gastronomicznych oraz piloci wycieczek i przewodnicy nabywają następujące umiejętności:

  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim w mowie i piśmie z klientami / turystami, personelem obiektów turystycznych, noclegowych, punktów gastronomicznych i firm oferujących przewóz pasażerów i ładunków;
  • umiejętność rozumienia i tworzenia wypowiedzi w konkretnych sytuacjach zawodowych typowych dla branży turystycznej;
  • umiejętność profesjonalnej obsługi turysty, gościa hotelowego, podróżnego, klienta indywidualnego i instytucjonalnego;
  • umiejętność tłumaczenia w locie wypowiedzi ustnych i pisemnych, niezwykle przydatną dla pilotów wycieczek, przewodników turystycznych, rezydentów, recepcjonistów i kelnerów;
  • wiedzę z zakresu turystyki i hotelarstwa, w szczególności z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, turysty, podróżnego, pasażera, gościa hotelowego.

Kto może uczestniczyć w kursach?

Naukę języka angielskiego dla branży turystycznej mogą rozpocząć osoby, które znają język angielski na poziomie minimum A2, tj. niższym średnio zaawansowanym.


"Bądź profesjonalistą w każdym calu. Nie bądź bezradnym pracownikiem branży turystycznej. Komunikuj się swobodnie, pomagaj w problemach sobie i swoim podopiecznym zagranicą "

Jakie poziomy kursów oferujemy?

  • Pre-Intermediate (A2) - poziom niższy średnio zaawansowany;
  • Intermediate (B1) - poziom średnio zaawansowany;
  • Upper Intermediate (B2) - poziom wyższy średnio zaawansowany.

Kiedy odbywają się zajęcia?

  • Terminy i czas zajęć są ustalane z kursantem.


"Pamiętaj, że jako reprezentant biura podroży będziesz pierwszą osobą do której zwrócą się o pomoc turyści, kiedy napotkają problem i barierę językową.
Nie zawiedź ich!"

Ile kosztują zajęcia?

Ilość kursantówJednostkaCena
1 osoba - kurs ogólny 60 min. 40 PLN 
1 osoba - kurs specjalistyczny 60 min. 50 PLN 
Liczba elementów: 2, ze strony: Cennik kursów, posortowane według: Ilość kursantów. Zobacz więcej »

Kontakt

Język angielski: turystyka


"USTAWA o usługach turystycznych

 Art. 31.1.
Organizator turystyki organizujący wycieczki za granicą jest obowiązany zapewnić opiekę pilota wycieczek posiadającego znajomość języka powszechnie znanego w kraju odwiedzanym lub języka uzgodnionego z kontrahentem zagranicznym.

Art. 31.2.
Organizator turystyki organizujący wycieczki dla turystów z zagranicy jest obowiązany zapewnić usługi przewodnika turystycznego i opiekę pilota wycieczek posiadających znajomość języka obcego umożliwiającą swobodny kontakt z uczestnikami lub języka uzgodnionego z kontrahentem zagranicznym."