Aktualności

Aktualności

  • Szukasz szkoły językowej? Jesteś przedsiębiorcą i szukasz szkoły językowej? Chcesz uczyć się języka angielskiego? Pragniesz, aby Twoi pracownicy lepiej posługiwali się językiem angielskim? Interesuje Cię język angielski specjalistyczny? A może wolałbyś uczyć się języka angielskiego niezbędnego do komunikowania się za granicą w trakcie zakupów, będąc w restauracji czy na lotnisku. Wiemy, że niedostateczna znajomość języka angielskiego bywa kłopotliwa nie tylko w sytuacjach zawodowych, ale także w życiu codziennym. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa przemyślane rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Bluebirds, która w rozsądnej cenie i na dogodnych warunkach oferuje kursy języka angielskiego dla kadr biznesu i indywidualnych osób dorosłych. Ofertę naszej firmy kierujemy do trzech grup personelu, które są zmuszone najczęściej posługiwać się językiem angielskim w pracy. Kursy podzieliliśmy według następujących kategorii ...
    Opublikowane: 12 mar 2018, 07:28 przez: bluebirdsTV
Wyświetlanie postów 1 - 1 z 1. Zobacz więcej »

UWAGA

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane darmowymi kursami języka angielskiego, finansowanym ze środków  Unii Europejskiej.

Prosimy o przesłanie smsa na numer 606-519-234 z następującymi informacjami:

Nr lub e-mail do kontaktu, wykształcenie, wiek, miejsce zamieszkania (teren wiejski czy miejski), preferowany dzień tygodnia i godzina nauki (jedną lub kilka propozycji).

Po skompletowaniu odpowiedniej ilości osób, które spełniają kryteria projektu, skontaktujemy się z Państwem celem ustalenia szczegółów.

Kurs ma być realizowany w drugiej połowie 2018 roku.

"Bądź na bieżąco! Odwiedzaj regularnie naszą stronę. Znajdziesz tu zawsze aktualne informacje na temat działalności naszej firmy i możesz zawsze sprawdzić o której godzinie odbywają się Twoje szkolenia językowe"