Szukasz szkoły językowej?

opublikowane: 4 wrz 2012, 06:36 przez Bluebirds Linguistic Solutions   [ zaktualizowane 12 mar 2018, 07:28 przez bluebirdsTV ]

szkoła językowa

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz szkoły językowej? Chcesz uczyć się języka angielskiego? Pragniesz, aby Twoi pracownicy lepiej posługiwali się językiem angielskim? Interesuje Cię język angielski specjalistyczny? A może wolałbyś uczyć się języka angielskiego niezbędnego do komunikowania się za granicą w trakcie zakupów, będąc w restauracji czy na lotnisku. Wiemy, że niedostateczna znajomość języka angielskiego bywa kłopotliwa nie tylko w sytuacjach zawodowych, ale także w życiu codziennym. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa przemyślane rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Bluebirds, która w rozsądnej cenie i na dogodnych warunkach oferuje kursy języka angielskiego dla kadr biznesu i indywidualnych osób dorosłych.

Ofertę naszej firmy kierujemy do trzech grup personelu, które są zmuszone najczęściej posługiwać się językiem angielskim w pracy. Kursy podzieliliśmy według następujących kategorii:

1. Kursy dla kadry zarządzającej

Aby wyjść na przeciw potrzebom językowym prezesów firm, członków kadry zarządzającej, kierownictwa wyższego szczebla i innych osób odpowiedzialnych za kierowanie organizacjami biznesu, nasza firma przygotowała następujące trzy kursy dla kadry zarządzającej:
2. Kursy dla kadry administracyjno-biurowej:

Nasz firma pomyślała także o potrzebach pracowników administracyjnych. Kursy dla tej grupy obejmują:

Nie zapomnieliśmy także o kadrach techniczno-produkcyjnych. Dla nich przygotowaliśmy:
Wszystkie kursy oferujemy w cenie 40 zł za 60 min.(1 osoba / kurs ogólny) lub 40 zł za 60 min. (1 osoba / kurs specjalistyczny).


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Bluebirds

1-1 of 1